TË FUNDIT:

  Luana Vjollca bëhet si Jennifer Lopez për “Halloween”

  ScanerPressOctober 31, 20200
  1

  Luana Vjollca edhe këtë vit befasoi të gjithë me përzgjedhjen që bëri për ‘look-un” e “Halloween”.

  Moderatorja, kësaj radhe zgjodhi të duket si Jennifer Lopez, me një ndër paraqitjet më të komentuara të saj.

  Lexo Edhe:

  Ajo zgjodhi të vishet me fustanin ikonik të “Versace”, për të cilin është komentuar edhe kur e solli në sfilatën e të njëjtit brend pas shumë vitesh.

  Luana dukej për mrekulli në këtë paraqitje, ndërsa menjëherë mori komente të shumta nga ndjekësit.

  https://www.instagram.com/stories/luanavjollca/?utm_source=ig_embed


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555