TË FUNDIT:

  Edhe pas 418 rasteve, Labi akoma nuk beson në virus: Çelni sytë, po duan të na mbyllin sërish

  ScanerPressOctober 30, 20200
  1

  Në 24 orët e fundit është shënuar numër rekord i të infektuarve me COVID-19 në Kosovë.

  Brenda 24 orëshit të fundit janë regjistruar 418 raste të reja me koronavirus, kurse katër persona humbën jetën.

  Por këto shifra duket se nuk i kanë bërë përshtypje këngëtarit dhe ish deputetit, Labinot Tahiri, shkruan Reporteri.

  Madje, në një postim në Facebook, Labi  i quan rrena duke thënë  se janë shifra të pasakta që jepen për të infektuarit si dhe për dënimet e qytetarëve.

  Postimi i plotë i Labit:

  “Shifra tê paskta të rasteve që i japin kinse me të semurë, apo infektime ku LABORATORËT PRIVAT nuk japin raportime vet e thanë ata që janë në ministrinë e shëndetsisë!!

  Shifra të pa sakta që i japin për denime ku i denojnë qytetarët , janë të pa sakta!

  Këta nuk po e din për 2 milion euro se si janë vjedhur dhe akoma janë në hetime e që dihet sakt se si janë vjedhur, e po e dinë se a jam unë apo ti me kovid a jo!!!

  RRENA TË TURPSHME VETËM ME E NENSHTURA NJE POPULL TË CILIT NUK I DALIN NË NDIHMË DHE ME KERCNIM ME MBYLLJE TOTALE!

  Skllaverimi nuk behet ndryshe!!

  QELNI SYTË MIRË SE BILL GATES NUK KUJDESET PËR JETËN DHE SI TË JETOJË FEMIJU JUAJ.

  Labi- Kosovë e Shqipêrisë!”.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555