TË FUNDIT:

  Tayna në bluzë të shkurtër shfaq gjoksin gjigant

  ScanerPressOctober 28, 20200
  1

  Shpërndaje në 

  Rep artistja e njohur kosovare Tayna po provokon në këto temperatura të ulëta.

  Në imazhin e fundit ajo ka veshur në bluzë të shkurtër e të hapur tek gjoksi, duke i bërë ballë edhe të ftohtit.

  Tayna përsëri mori vëmendjen e fansave, me stil atraktiv dhe provokues.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555