TË FUNDIT:

  Berat Buzhala: Sami Lushtaku është personi më i mirë në PDK

  ScanerPressOctober 27, 20200
  1

  Berat Buzhala ka thënë se Sami Lushtaku, është personi më i mirë në PDK.

  Sipas Buzhales kjo është për faktin se Lushtaku është njëri i besës, e mban fjalën dhe nuk gënjen.

  Buzhala në emisionin “n’Konak” të Gazetës Infokus ka deklaruar se raportet me Lushtakun i ka krijuar gjatë kohës sa ka kandiduar për deputet nga radhët e kësaj partie dhe shtoi se kanë pasur një simpati ndaj njëri-tjetrit.

  “Me një moment të caktuar edhe Hashimi edhe Kadriu, këta largohen, e Samiu është befasuar që edhe gjatë asaj kohe i kam qëndruar gati. Mundohem me këshilluar kohëpaskohe, dhe i them se mediat duhet me i respektuar edhe kur nuk të pëlqejnë”, ka thënë Buzhala.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555