TË FUNDIT:

  Vetura luksoze e vitit 2020 që Dhurata Dora ia ka blerë vetes

  ScanerPressJuly 27, 20200
  1

  Dhurata Dora, po vazhdon të shijojë suksesin e dy projekteve muzikore më të fundit.

  Kënga e saj “Ferrari” dhe bashkëpunimi me Azetin , “Fajet”, janë pritur mjaft mirë nga fansat e saj.

  Lexo Edhe:

  Këngëtarja ndërkohë ashtu si të gjithë kolegët e saj po përjeton një verë pa koncerte – kjo për shkak të situatës së krijuar nga pandemia globale.

  Megjithatë ajo e ka shfrytëzuar këtë kohë për t’iu përkushtuar më shumë vetes dhe për të bërë investime.

  Këngëtarja, emri i vërtetë i së cilës është Dhurata Murturi, i ka bërë vetes një dhuratë mjaft luksoze.

  Ajo ka blerë një veturë të tipit “Mercedes Benz Gle”, prodhim i vitit 2020, çmimi i së cilës mund të arrijë deri në 52 mijë euro.

  Ka qenë menaxheri i këngëtares, ai i cili ka publikuar në InstaStory një fotografi të veturës së saj të re, duke e uruar Dhuratën për investimin e ri.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555