TË FUNDIT:

  Mozzik flet për tekstin “U ta hongsha pi… raki”

  ScanerPressJuly 24, 20200
  1

  Rep artisti kosovar Gramoz Aliu i njohur si Mozzik ka qenë i ftuar në emisionin e verës në T7, “Sonte”.

  Ai pos tjerash foli edhe për muzikën e tij.

  Lexo Edhe:

  I pyetur nga prezantuesja e emisionit Adelina Hasani se cili ishte qëllimi i tekstit të këngës ‘Madonna”, ai u përgjigj me humor, transmeton Gazeta Express.

  “N’varet qysh e kupton ti”, tha ai duke treguar edhe për reagimet e shakatë e ndryshme që janë bërë.

  Përgjigjen dhe intervistën e plotë e gjeni më poshtë.

  https://video.gjirafa.com/sonte/sonte-mozzik-e-ben-nxehte-kete-vere


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555