TË FUNDIT:

  Gold AG i quan shejtanë ata që e kundërshtojnë ndërtimin e Xhamisë

  ScanerPressJuly 24, 20200
  1

  Ndërtimi i Xhamisë së Madhe në Prishtinë ka ngjallur reagime të shumta në publik.

  Madje gjatë së mërkurës u organizua protestë pikërisht në vendin ku do të ndërtohet.

  Me këtë rast, të shumtë kanë qenë edhe fytyrat publike që janë përfshirë në këtë çështje, duke u deklaruar publikisht nëse janë pro ose kundër ndërtimit të kësaj xhamie.

  Një prej tyre ka qenë edhe Gold Ag, i cili është treguar goxha i ashpër në deklaratat e tij në emisionin “Sonte” në T7.

  Për më tepër, ai i quan shejtanë të gjithë ata që e kundërshtojnë ndërtimin e kësaj xhamie në kryeqytet.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555