TË FUNDIT:

  Gold Ag ka disa fjalë për ata që po e kundërshtojnë ndërtimin e xhamisë në Prishtinë

  ScanerPressJuly 23, 20200
  1

  Gold AG ka ardhur me reagim lidhur me xhaminë.

  Në kryeqytet dje është mbajtur një protestë kundër ndërtimit të xhamisë së madhe.

  Lexo Edhe:

  Një numër i vogël protestuesish kishin dalur për të kundërshtuar ndërtimin e xhamisë në sheshin “Skënderbeu”.

  Lidhur me këtë ka pasur reagime të shumta dhe nuk ka munguar as ai i Gold AG.

  “Nëse thu duam shkollë e nuk duam xhami. Dije se aty edukohet fëmija yt që nesër mos të braktisë ty. Nëse thu dua spital e jo xhamia të marohet. Dije se xhamia është vendi ku zemra shërohet.Nëse kërkon fabrikë e xhaminë se deshe kurrë. Dije që xhamia është fabrika që mashkullin e bën burrë”, u shpreh Goldi pranë një postimi në llogarinë e tij në Facebook./Ln/

  Nëse thu duam shkollë e nuk duam xhamiDije se aty edukohet fëmija yt që nesër mos të braktisë ty.Nëse thu dua spital…

  Posted by Arian Agushi on Wednesday, July 22, 2020


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555