TË FUNDIT:

  Leonora Jakupi poston diçka për Xhaminë në Prishtinë

  ScanerPressJuly 22, 20200
  leonora-jakupi-600x360

  Leonora Jakupi poston diçka për Xhaminë në Prishtinë

  Ndërtimi i Xhamisë së Madhe në Prishtinë ka ngjallur reagime të shumta në publik.

  Madje ditën e sotme pati dhe portestë të organizuar pikërisht në vendin ku do të ndërtohet.

  Lexo Edhe:

  Por, mbështetje për këtë Xhami ka dhënë këngëtarja Leonora Jakupi.

  Ajo ka publikuar një fotografi të këtij projekti të xhamisë, ndërsa ka vendosur dhe një figurë me zemra në të.

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555