TË FUNDIT:

  Thaçi e pranon ftesën e Kurtit për për përballje televizive: Do të ishte debat zbavitës

  ScanerPressMay 21, 20200
  thaci-kurti-557x360-1 (1)

  Disa ditë më parë kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti e kishte ftuar presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi që të ballafaqohen në një debat televiziv.

  Ftesa e Kurtit erdhi pasi Thaçi në një debat në TV Dukagjini e quajti Vetëvendosjen organizatë kriminale.

  Ftesës së Kurtit, Thaçi ka thënë se do t’i përgjigjet dhe do ta zhvillonte një debat shumë relaksues dhe zbavitës me Kurtin, shkruan Reporteri.

  “Unë do a zhvilloja një debat shumë rekalsues dhe  mund ta them shumë zbavitës”, ka thënë Thaçi në Rubikon, që pritet të transmetohet sonte.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555