TË FUNDIT:

  Arbenita ka disa fjalë për fansat pas kritikave për foton provokuese

  ScanerPressMay 14, 20200
  GazetaBlic-52-600x360

  E kritikuan për foton provokuese, Arbenita Ismajli ka për t’iu thënë diçka ndjekësve në Instagram.

  Arbenita Ismajli, ka publikuar një fotografi duke u shfaqur provokative.

  Ajo arriti të marr komente të ndryshme madje edhe disa kritika, shkruan GazetaBlic.

  Atyre që e kritikuan, Arbenita ka vendosur të iu përgjigjet me disa fjalë.

  ‘Kam të bëj me njerëzit më seksistë në Instagram çdo ditë! 50% e tyre janë femra! Rrallë publikoj foto me bikini, por kur e bëj njerëzit ofendohen. Unfollow praaa’, ka shkruar ajo në imazhin e publikuar.

  Modelja mori komente negative për arsye se u shfaq veshur në ‘bodysuit’ në ketë muaj të Ramazanit, shimica prej ndjekësve  kërkuan ta fshijë atë.

  View this post on Instagram

  @fashionnova fashionnovapartner

  A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555