TË FUNDIT:

  Veprimi i fansave që emocionoi pafund Bebe Rexhën

  ScanerPressMay 13, 20200
  bebe-rexha-600x360

  Emri i Bebe Rexhës është shumë i suksesshëm në industrinë e muzikës dhe padyshim që numëron shumë fansa

  Ata ia tregojnë dashurinë këngëtares në forma të ndryshme, e një prej tyre e tregoi vet Bebe përmes një postimi.

  Ajo publikoi një video, në të cilën shfaqet me një bluzë që përmban emrin dhe mbiemrin e saj si dhe numrin 89.

  “Një fans e bëri këtë”, është mbishkrimi që Bebe Rexha ia la videos.

  Për ndryshe, artistja është duke punuar rreth këngëve të reja edhe në këto ditë pandemie kur shumë gjëra nuk po funksionojnë.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555