TË FUNDIT:

  Ahmeti: Beteja e vërtetë sot është në Malishevë e jo në veri, Kryeministër cilën komunë të prekur e ke vizituar?

  ScanerPressApril 6, 20200
  arben-ahmeti-2-780x439

  Gazetari dhe analisti Arben Ahmeti, thotë se beteja e vërtetë sot nuk është në veri e parlament por në Malishevë.

  Ai pyet kryeministrin Kurti se cilën komunë të prekur me COVID e ka vizituar?

  Ja postimi i plotë i Ahmetit:

  Beteja e vertete keto dite nuk eshte ne veri e parlament, por ne Malisheve. Kryeminister, ministra, opozitare, FSK dhe cdo gje qe kemi do te duhej te ishte keto dite ne Malisheve. Por per me qendru e me u marr me Malisheven edhe eshte veshtire e edhe nuk ka vota.

  Andaj keta merren me veriun.

  Pyetje publike kryeministrit: Cilen komune te prekur e ke vizituar? Me cilin nga kryetaret e ketyre komunave je takuar?


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555