TË FUNDIT:

  Nga karantina, Imogen poston foto seksi nga pushimet e saj

  ScanerPressMarch 25, 20200
  3

  Imogen Thomas ka mahnitur të gjithë me disa foto në bikine të cilat ajo i ka bërë në pushimet në Barbados por edhe në vendet e tjera, derisa ajo ka treguar se është e vetizoluar

  Ajo kohëve të fundit është rikthyer nga pushimet e saj familjare në Barbados.

  Imogen Thomas ka postuar disa nga fotot në p
  lazhin e saj derisa ajo ka filluar të adaptohet me vetizolimin gjatë pandemisë së koronavirusit.

  Ylli i emisioneve televizive e ka zgjedhur Instagramin për të bërë këto fotografi nga pushimet e saj me vajzat Ariana (7) dhe Siera (4) – dy fëmijët e saj bashkë me ish partnerin Adam Horsley. /GazetaExpres/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555