TË FUNDIT:

  Dafina Zeqiri e Cricket bëhen bashkë, publikojnë këngën ‘Një herë në jetë’

  ScanerPressMarch 24, 20200
  3

  Cricket ka bashkëpunuar me Dafina Zeqirin për të sjellë këngën ‘Një herë në jetë’.

  Producenti i njohur Cricket, ka bashkëpunuar me këngëtaren e hiteve, Dafina Zeqirin, në këngën me titullin ‘Një herë në jetë’, të cilën sapo e publikuan.

  Kënga është punuar në studion e Friends Entertainment dhe është produkt i Cricket me tekst të Endrit Mumajesit.

  Dafina në videoklip shfaqet në një fustan lejla teksa këndon e vallëzon në një hapësirë të gjelbëruar në natyrë./Gazeta Express/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555