TË FUNDIT:

  Edhe pse e izoluar në Zvicër, Shkurte Gashi bën aksion të madh humanitar për një familje në Kosovë

  ScanerPressMarch 22, 20200
  3

  Këngëtarja Shkurte Gashi aktualisht është izoluar në shtëpinë e saj në Zvicër ku në një intervistë për 1KL tregoi se daljet e saj janë veç për blerje ushqimore e aspak kontakte fizike.

  Mirëpo, në mes tjerash këngëtarja tregoi se ka kontribuar në këto kohë të vështira për një familje nga komuna e Prishtinës, shtëpia e së cilës është djegur e madje e zonja ka djegje të shkallës së tretë.

  Kjo nuk është hera e parë që Shkurte Gashi kontribon në shoqëri por që nuk preferon asnjëherë ti bëj publike, teksa po ashtu iu bashkangjit me kontribut nismës së Labinot Tahirit me për t’ia lehtësuar familjeve kosovare izolimin për shkak të Covid-19.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555