TË FUNDIT:

  1200 të infektuar me koronavirus sot në New York, Tayna bën xhiro me Bentley në qytet,mirëpo çfarë i ndodhi asaj sot?

  ScanerPressMarch 18, 20200
  2

  Reperja Tayna duket se nuk e ka shumë dëshirë vetizolimin

  Reperja, pasi që dje u shfaq në Miami duke bërë plazh ajo sot ka postuar një foto duke u shëtitur me një Bentley nëpër rrugët e New Yorkut.

  Përndryshe, vetëm në 6 orët e para në qytetin e New Yorkut janë diagnostifikuar rreth 1200 persona të infektuar me koronavirus.

  Por, kjo si duket nuk i lënë përshtypje reperës e cila ka thënë se ka mbetur në Amerikë, pasi që atje kishte udhëtuar nga Londra më 13 mars, pasi që kishte një koncert për bashkëatdhetarët. /GazetaExpres/


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555