TË FUNDIT:

  ‘I preferuari im’, ja ç’bëri Stresi që e lumturoi Keisin sa më s’ka

  ScanerPressMarch 7, 20200
  3

  Keisi dhe Stresi vazhdojnë të mbeten dyshja më e komentuar në media. Ato janë ende të martuar dhe të dielën në “Klanifornia”, reperi i kërkoi falje publikisht bashkëshortes, duke shprehur pendesë për gabimet në të shkuarën.

  Dyshja po rregullojnë marrëdhënien e tyre për ta rikthyer siç ishte dikur dhe hapi i parë është mbështetja. Keisi e ka mbështetur shpesh Stresin në projektet e tij muzikore dhe së fundmi kështu ka bërë dhe ai. Keisi i është përkushtuar kanalit të saj në “Youtube” dhe së fundmi reperi ka publikuar videon e saj të parë në Instastory.

  Ky gjest e ka lumturuar sa më s’ka bashkëshorten e reperit, e cila e ka ripostuar foton në fjalë, duke i lënë mbishkrimin “I preferuari im”. Siç duket gjërat po ecin në hapat e duhur!


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555