TË FUNDIT:

  Kida zbulon tatuazhin e ri.FOTO

  ScanerPressFebruary 7, 20200

   

  Kida sonte do të iu rikthehet angazhimeve të saj me koncerte, që do të jetë në një nga klubet e qytetit të Tiranës.

  Këngëtarja simpatike, para koncertit ka sjellur disa fotografi duke treguar për përgatitjet që po bën për natën e sotme.

  Ndërsa, përmes këtyre imazheve, Kida zbuloj tatuazhin e ri që ka realizuar së fundi. Këngëtarja pak ditë më parë bëri tatuazh në dorë lulen ‘Orhidea’ nga e cila ka edhe emrin e saj të plotë.

   

  “Cili është disponimi juaj sonte?”, ka shkruar Kida teksa dukej për mrekulli në veshje sportive dhe grim të theksuar.

   


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555