TË FUNDIT:

  Hashim Thaqi paralajmron tërheqjen…..

  ScanerPressFebruary 7, 20200

  Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka deklaruar se pasi t’i përfundojë mandati, para vetës do t’i ketë dy rrugë.

  Ai për t7 ka thënë se duhet ndryshuar Kushtetutën, që Presidenti të zgjedhet nga votat e qytetarëve,për të cilën është i bindur se do të fitonte, dhe tjetra, të largohet nga skena politike kosovare.

  Hashim Thaçi ishte zgjedhur President i vendit në shkurtin e vitit 2016.


  Rreth Nesh

  Të gjitha materialet e portalit janë të mbrojtura me të drejtat autoriale. Ato mund të kopjohen, modifikohen, dhe ripublikohen vetëm duke iu referuar burimit ScanerPress.com. Të drejtat autoriale janë të rezervuara, sipas dispozitave ligjore në fuqi në Republikën e Kosovës.

  E-mail: [email protected]


  NA KONTAKTONI!

  NA TELEFONONI TEL/MOB: 044 555 555